Hakkımızda

1990 yılında faaliyetine mermer imalatı ile başlayan firmamız 2006 yılında aldığı stratejik kararla imalatını granite çevirmiş ve YILDIZLI GRANİT olarak sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

YILDIZLI GRANİT olarak öncelikli amacımız sürekli gelişen , yenilik gösteren, teknolojiye ayak uydurarak, kaliteyi ön planda tutmak, müşterilerine rekabet avantajı sağlayan kaliteli ürünler sunarak granitin kullanım alanlarını  genişletmektir.

Bu çerçevede ürün gamımızı genişletere müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek için seramik sektörünün lider firması olan KÜTAHYA SERAMİK ile bayiilik anlaşması yaparak ,Porselen sektöründe de NG STONE PORSELEN ile hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.  

Firmamız yerli graniti Türkiye pazarına kazandırmada önemli bir yere sahiptir.Yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübe ve müşteri memnuniyeti ile bugün gerek kendi ocaklarımızdan çıkardığımız blokları gerekse diğer ocaklardan tedarik ettiğimiz blokları işleyerek,  Başta Ülkemiz olmak üzere dünyanın birçok ülkesine satış  yapmaktayız.

Firmamız kuruluşundan bugüne, kesintisiz hizmeti ile yurtiçinde ve yurt dışında sektöründe güvenilir bir firma olarak tanınmaktadır.

 

Vizyon

Vizyonumuz, yoğun rekabetin olduğu global granit pazarında, Pazar payımızı artırarak granit endüstrisinde ülkemizin ve dünyanın en büyük tedarikçilerinden biri olarak tanınmaktır. Bunun için ürün çeşitliliğimizi ve coğrafi varlığımızı genişletiyor ve en yeni üretim teknolojilerini kullanarak müşterilerin ihtiyaçlarına uygun kaliteli ürünler sunuyoruz.

Üretim Hattı

Şirketimiz üretim,depo ve ofis alanlarını kapsayan 2000 m2si kapalı olmak üzere toplam 30,000 m2lik bir alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kaliteli ürünler üretmek için son teknolojiye sahip makineler tarafından desteklenen tamamen mekanize edilmiş granit ocaklarına sahibiz.Global zorluklarla yüz yüze kalmamak için değişen teknolojik trendler konusunda kendimizi sürekli  güncelliyoruz.

Blok kesme makinaları, Katrak silim hattı, Köprü Kesme makinaları, Eskavatör ve Loaderlarla Kaliteden ödün vermeden Müşteri ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabilmek için özverili bir şekilde çalışmaktayız.